Üyelik Sözleşmesi

“AEKG.NET” SİTESİ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
MADDE 1. TARAFLAR

İşbu sözleşme “Güzelyurt Mahallesi, Ufuk Cd., 34515 Beylikdüzü Osb/Esenyurt/İstanbul, Turkey” adresinde mukim “AVRUPA EMLAK KONUT GAYRİMENKUL İNŞAAT” (Bundan böyle kısaca "AVRUPA EMLAK KONUT" olarak anılacaktır.) İle https://www.aekg.net/ sitesine "Üye" olan kişi (Bundan böyle kısaca “Üye” olarak anılacaktır.) arasında, Üye’nin işbu sözleşmeyi anladığını ve kabul ettiğini beyan ettiğine yönelik olarak gerçekleştirdiği elektronik onayı ile yürürlüğe girmiştir.

MADDE 2. TANIMLAR
  • Hizmet/Hizmetler: "İlan Avantaj Ürünleri" de dahil olmak üzere Üye’lerin işbu sözleşme içerisinde tanımlı olan iş ve işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla AVRUPA EMLAK KONUT tarafından ortaya konulan uygulamalar.
  • İlan Avantaj Ürünleri: Ana Sayfa Vitrin, Süper ilan, Öncelikli Listeleme, listeleme vitrini, Kategori Vitrin, Renkli Başlık ve Arka Plan, , aekg.net fırsat vitrini, emlak haber vitrini, etiketli ilanlar, ilanım güncel, lüks konut vitrini, Mağaza ve benzeri programlar şeklinde, Üye tarafından Site’ye girilen ilanların avantajlı olarak görüntülenebilmesi amacıyla özellikleri her program için ayrı olarak belirlenen ve "Site" nin ilgili yerlerinde özellik ve ücretleri belirtilen veya AVRUPA EMLAK KONUT yetkilileri tarafından Üye’ye özellik ve ücretleri beyan edilen  AVRUPA EMLAK KONUT ilan hizmetleri.
  • Kontör: Üye’lerin AVRUPA EMLAK KONUT tarafından sağlanan "İlan Avantaj Ürünleri", "Hizmetler" ve "Hizmet Paketleri" ni satın alabilmelerine yönelik alacak hakkı sağlayan, sadece AVRUPA EMLAK KONUT "Hizmetler" inde kullanılabilen ve "Site" üzerinden satın alınabilen birim değer.
  • Kullanıcı/Kullanıcılar: "Site" ye erişen gerçek ve tüzel kişiler.
  • Hizmet Paketleri: Çeşitli "İlan Avantaj Ürünleri" nin ve "Hizmetlerin" AVRUPA EMLAK KONUT tarafından birleştirilerek Üyeler‘e kombine bir şekilde sunulduğu "Hizmet" çeşidi.
  • Site: “www.aekg.net” alan adı ve alt alan adlarından ulaşılabilen AVRUPA EMLAK KONUT’un işbu sözleşme ile kapsamı belirlenen "Hizmetler" ini sunduğu web sitesi.
  • Üye/Üyeler: İşbu sözleşme koşulları doğrultusunda "Site" ye Üye olan ve "Site" de yer alan içerik, uygulama ve "Hizmetler" den yararlanan gerçek ve tüzel kişiler.
  • Üye Profil Sayfası: Üye’nin "Site" de yer alan çeşitli uygulamalardan ve "Hizmetler" den yararlanabilmesi için gerekli işlemleri gerçekleştirebildiği, kişisel bilgilerini ve uygulama bazında kendisinden talep eden bilgilerini girdiği sadece Üye tarafından belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile erişilebilen Üye’ye özel sayfa.
  • Üçüncü Şahıs: AVRUPA EMLAK KONUT dışındaki her türlü gerçek ve tüzel kişiler.
DİĞER MADDELER KISA ZAMANDA EKLENİP, GÜNCELLENECEKTİR.